ТИЖДЕНЬ ПРАВА

10 груд. 2019
Про проведення Всеукраїнського тижня права у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради Харківської області у 2019/2020 навчальному році

З  09.12.2019  року у Первомайській ЗОШ І – ІІІ СТ.№ 1 проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.
         Протягом кількох днів учителем історії та права В.М.Бабіною та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи: всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини для учнів 5-6,7,9 класів., проведена бесіда за темою «Мої права» зз учнями 5-6 класів.
        Серед 6,7,9 класів був проведений конкурс юних журналістів на кращий твір на тему «Що означає: жити в правовій державі?».  Також була проведена серед учнів 7 класу морально-правова експрес – гра «Подорож країнами закону, права та моралі», а серед учнів 5-6,7, 9 класів -  брейн-ринг на тему: «Шляхами  права». Протягом тижня учні 7,9 класів переглядали науково-пізнавальні фільми «Історія прав людини», «Молодь за права людини».
      У шкільній бібліотеці була організована виставка «Правова література».
       Педагогами створено пам’ятку для учнів і батьків «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування її особистості».
       Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.